من رمز عبور را فراموش کردم


گزارش تخلف


لطفا در صورتيكه عدم رعايت قوانين سايت توسط يك آگهي دهنده از ديد تيم پشتيباني دور مانده و آگهي آن در سايت درج شده است، با ذكر لینک و شماره و یا ایمیل و يا عنوان آگهي، ما را مطلع فرماييد. در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشته باشید با روشهای زیر می توانید آگهی را ویرایش یا کلا حذف کنید.

  • ابتدا میتوانید با نام کاربری یا رمز عبور خود وارد بخش کاربری شده و آگهی خود را حذف کنید . اگر رمز عبور خود را فراموش کرده باشید از طریق صفحه ثبت نام و یا صفحه ورود میتوانید درخواست فراموشی رمز عبور کنید.

  • اگر ایمیل شما دیگر فعال نیست و نمی توانید درخواست رمز عبور جدید کنید میتوانید از طریق فرم زیر گزارش تخلف و حذف آگهی و پروفایل را با علت آن برای ما ارسال کنید ما بلافاصله در صورتی که این آگهی یا پروفایل مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.

توجه : برای حذف آگهی یا پروفایل کاربر حداقل یکی از اطلاعات زیر لازم است توجه داشته باشید که باید حتما لینک اگهی یا شماره آگهی یا ایمیل آگهی و یا لینک پروفایل کاربر باید ارسال شود در غیر اینصورت ما نمیتوانیم اگهی و یا کاربر مورد نظر را پیدا کنیم.

به عنوان مثال این شماره 10042957 این آگهی می باشد http://www.istgah2.ir/MGID_21/SGID_1150/10042957.html

به عنوان مثال این لینک این آگهی می باشد http://www.istgah2.ir/MGID_21/SGID_1150/10042957.html

به عنوان مثال این لینک پروفایل این کاربر میباشد http://www.istgah2.ir/persiangulf@yahoo.com

به عنوان مثال این ایمیلی هست persiangulf@yahoo.com که در پایین شرح آگهی درج شده.

برای درخواست حذف لطفا فرم زیر را کامل کنید و جتما در فیلد متن پیام یکی از موارد خواسته شده را درج کنید.

فرم دریافت گزارش تخلف و حذف آگهی
تماس با ما( )
نام شما:
آدرس ایمیل شما:
آدرس ایمیل شما(تکرار):
موضوع:
متن پیام:


درج آگهی در سایت رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد. با توجه به تعداد زیاد آگهی ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2017, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.